ליידיס אנד ג'נטס – Ladies & Gents

קצת על העסק

ליידיס אנד ג'נטס (Ladies and Gents) הוא מכון יופי שנפתח על ידי חנוך אפל בתחילת 2019. המטרה הייתה לתת מענה בתחום השיער, הקוסמטיקה והציפורניים.

חנוך ניסה ליצור עסק שלא תלוי בנוכחות הפיזית שלו כדי שהוא יוכל להמשיך בפעילות אחרת שהוא מקיים כבר כמה שנים, וכי קיימים אנשי מקצוע בתחום הקוסמיטיקה שיודעים לתת מענה הרבה יותר טוב ממנו.

כדי ליצור עסק עם אופי כזה, יש צורך במערכות טכנולוגיות ופרוטוקולי עבודה ברורים לעובדים. המשוב על הנעשה חייב להיות דינמי והוא חייב להגיב לשינויים בזמן קצר יחסית.

חנוך רצה לראות את התמונה הכוללת של העסק שלו, כדי להיות בשליטה, ולהחליט את החלטותיו העסקיות באופן רגוע. היה לו חשוב שהעובדים שלו ידעו מה מצופה מהם ומה עליהם לעשות.

בשוק של העסקים הקטנים כאלה, לא קיימים הרבה אפשרויות למערכות טכנולוגיות שיודעות לתת מענה במחיר סביר ובעיקר ברמה גבוהה. לדאבונינו, מרבית המשאבים הטכנולוגיים מופנים כמעט כולם לתעשייה העילית, עתירת תקציבים ומשאירה מאחור את התעשיה הבינונית ונותני השירות הקטנים.

מטריקה ידעה לבנות מערכת שנותנת בזמן אמת כמעט את כל המידע הרלוונטי הקיים מימלא במסדי הנתונים שחנוך לא ידע על קיומם, וזאת בצורה מסודרת ומונגשת מאוד. זה נותן לחנוך תמונת מצב אמיתית על התוצאות שלו ושל העובדים שלו כדי לאפשר ניהול יעיל מבוסס תוצאות ונתונים.

חנוך ציטוט: "אלה המשקפיים הנחוצים ביותר שאי פעם יכולתי לחלום עליהם, כדי לקבל תמונה שאני יכול להבין על הפעילות העסקית הכוללת שלי"

על הפרויקט

פרויקט: מכון יופי ומספרה

מצב התחלתי: קופה רושמת עם יכולת זימון תורים, ניהול יומן ומסוף סליקה בתחום השירותים והמוצרים. חנוך ניהל את ההוצאות שלו על ידי רישום קפדני בקובץ אקסל על מחשב מאוד ישן, עם מעל 400 שורות בשנה, 20 ספקים שונים ומספר עובדים.
הנהלת החשבונות, על ידי רואה חשבון מן השורה, סיפקה לו דוחות שנתיים מעבר לניהול ספרים בחוק. מדי פעם, חנוך קיים פגישות עם יועץ עסקי ללא מעקב אחר הנעשה מעבר לדו"ח Z.

המוצר הסופי: חנוך קיבל דף אינטרט עם קוד, בו הוא יכול לראות את הנתונים שלו בבת אחת, בלי לבחור בין עשרות אפשרויות כדי להגדיר חלון זמן ורשימת מוצרים או שירותים. הכל נמצא במקום מרוכז אחד, ללא כל התערבות נדרשת, כולל השוואות נחוצות בין מוצרים, עובדים, זמנים, כולל קמפיינים על גבי פלטפורמות כמו פייסבוק. נקבע פרק זמן בו נפגשים כדי להבין אם יש צוריך במדדים שונים, נוספים ולנתח את התוצאות התקופתיות.

הפרוייקט: לאחר ניתוח של הנמצא, מטריקה יצרה קשר עם חברת הקופה הרושמת כדי לקבל את הנתונים של חנוך. בנינו ביחד מערך דוחות המשקפים את הפדיון היומי, השבועי והחודשי עם יכולת השוואתית כדי שחנוך יוכל לראות את התוצאות שלו באופן השוואתי לעצמו בפרקי זמן שנראים לו מתאימים.

הכנסנו את ההוצאות שלו בתוך המערכת הקיימת במילא כדי לשלב את ההוצאות במערכת אחת במקום לקיים מספר מערכות עדי לעקוב אחרי עסק אחד. זה אפשר חיתוכים מעניינים בנוסף למדדים השוואתיים כדי להבין מתי יש רווח וכמה, מתי יש הפסד ולמה.

כל הנתונים האלה כתובים במסד הנתונים שחנוך מייצר מדי יום ביומו מבלי לדעת כלל על קיומו.

בצד הפרוייקט: חברת הקופה הרושמת יצרה קשר עם מטריקה כדי להציע ללקוחות שלהם מודול דומה, המותאים לצרכים ולדרישות המיוחדות של כל עסק ועסק.

נוצרה דינמיקה של מעקב תקופתי של חנוך עם יועץ עסקי עם הנתונים שמטריקה מספקת כדי לנתח את המגמות, ההצלחות והכישלונות ולגזור מהפגישות האלה מתווה מושכל, נכון ויעיל לצעדים הנדרשים ולמדדים של הצלחה עבור הרעיונות שעולים מהמפגשים האלה. כשרואים לאן הולכים, אפשר ללכת בבטחה ובלי לחשוש מנפילה.

לוגו ladiesandgents
רוצים לעבוד איתנו?
רוצים לעבוד איתנו?

צרו איתנו קשר

© כל הזכויות שמורות לMetrica | אתר זה נבנה ע"י ירדן לזר

© כל הזכויות שמורות לMetrica |

אתר זה נבנה ע"י ירדן לזר

סטארטאפים טכנולוגיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.